Plytkarz-Glazurnik

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   23-08-2019 10:27   |  Numer ogłoszenia: 91346
  • Stanowisko:Plytkarz-Glazurnik

Pilne poszukiwany plytkarz-glazurnik z doswiadczeniem do pracy na pelen etat w Oslo.

Wymiar pracy: od 7 do 17 przez 4 tygodnie plus 1 tydzien wolnego (dla tych z rodzina w Polsce) lub 8-16 (dla mieszkajacacyh w Oslo). Praca 5 dni w tygodniu. Dla chetnych mozliwe nadgodziny i praca w weekendy.

Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie w firmie rodzinnej.

Ws. szczegolow prosze o kontakt telefoniczniczy do koordynatora: Patryk: 93 92 0215

Rozmowa o prace w poniedzialek na Alnabydel, mozliwosc rozpoczecia od reki.

  • Miejsce pracy:
    Oslo
  • Opis stanowiska:
    Glazurnik w firmie remontowo-budowlanej.
  • Wymagania:
    Doswiadczenie, rzetelnosc, sumiennosc i tolerancja. Nie wymagamy zajomosci jezyka, ale oczekujemy odpowiedzialnosci w zamian za dobra place.
  • Oferujemy:
    stabilne zatrudnienie z dobrym wynagrodzeniem i mozliwoscia powrotu do kraju.