PILNIE POSZUKIWANI CIEŚLE KONSTRUKCYJNI/ PRACA OD 2.12.2019

Sør-Trøndelag  |   22-11-2019 13:06   |  Numer ogłoszenia: 83246
  • Stanowisko:CIEŚLA KONSTRUKCYJNY/ STOLARZ
  • Branża:Budownictwo
Co-oP Recruitment and Training  ;
Certyfikat 11490

CIEŚLA KONSTRUKCYJNY/ STOLARZ
OFERTA SKIEROWANA JEST DO OSÓB POSIADAJĄCYCH MINIMUM 3 LATA DOŚWIADCZENIA W PRACY JAKO CIEŚLA KONSTRUKCYJNY/STOLARZ

MIEJSCE PRACY: MIDT NORGE
GRATIS ZAKWATEROWANIE, 50 H TYGODNIOWO!!!
PRACA OD 02.12.2019!!!

CV PROSZE WYSYLAC NA ADRES:
571325410
507083177

  • Miejsce pracy:
    MIDT NORGE
  • Opis stanowiska:
    WYKONCZENIA MIESZKAN
    FASADY
  • Wymagania:
    DOŚWIADCZENIE W PRACY JAKO CIESLA - STOLARZ
    DOBRE REFERENCJE OD POPRZEDNIEGO PRACODAWCY
    KOMUNIKATYWNA ZNAJOMOŚĆ J. ANGIELSKIEGO LUB NORWESKIEGO
    GOTOWOŚĆ DO SZYBKIEGO WYJAZDU
    DOBRY STAN ZDROWIA
  • Oferujemy:
    KONTRAKT OD 02.12 - 20.12, POWROT 07.01.2020 DO KWIETNIA
    STAWKE 200 KR
    GRATIS ZAKWATEROWANIE
    50 H TYGODNIOWO
    ZAGWARANTOWANE NARZEDZIA I UBRANIA
    POMOC KONSULTANTA
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:PROSZĘ O DOŁĄCZENIE KLAUZULI ZGODNEJ Z RODO