PILNE Cieśli Szalunkowych i Zbrojarzy Bergen (SHUTTERING CARPENTER)

Cała Norwegia  |   18-01-2019 09:23   |  Numer ogłoszenia: 87282
  • Stanowisko:Cieśli Szalunkowych i Zbrojarzy Bergen
  • Branża:Budownictwo
Miejsce pracy: Norwegia / Bergen
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku, odpowiedzialna będzie za wykonywanie szalunków i zbrojeń w obiektach mieszkalnych i komercyjnych. Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia jako cieśla szalunkowy, na zagranicznych projektach
  • Wymagane doświadczenie z systemami szalunkowymi PERI-DOKA
  • Mile widziane doświadczenie w krajach skandynawskich
  • Bardzo dobra znajomość rysunku
  • Podstawowa znajomość j. angielskiego jest wymogiem koniecznym

 Oferujemy:
  • Umowę o pracę bezpośrednio z norweską firmą - możliwość dłuższej współpracy
  • Wynagrodzenie w wysokości 205 NOR/godz. brutto
  • Pracę 50 godz/tygodniowo
  • Zakwaterowanie w koszcie 5 tyś NOR/m-c- pokoje jednoosobowe
  • Pracodawca zapewnia transport z miejsca zakwaterowania do miejsca budowy
  • Odbiór z lotniska itp zapewnione ze strony pracodawcy
  • Praca w systemie rotacyjnym 4-6/2

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV- wymóg konieczny.

Wyjazd 23.01.2019

  • Miejsce pracy:
    Bergen