Operator wozki widlowe, magazynier, mechanik

Viken, Enebakk  |   23-05-2019 09:29   |  Numer ogłoszenia: 89725
  • Stanowisko:Operator wozki widlowe, magazynier, mechanik
  • Branża:Transport i Logistyka

Dla naszego klienta poszukujemy operatora wozkow widlowych, magazyniera/pracownika pomocniczego z umiejetnosciami mechanika, dla ich głównego magazynu w Akershus East.

Jest to zobowiązanie, które można przedłużyć i istnieje możliwość stałego zatrudnienia. Rozpoczęcie jest wkrótce.

  • Miejsce pracy:
    Enebakk, Akershus
  • Opis stanowiska:
    - Zaladunek i rozladunek wozkiem widlowym do 5 ton
    - Zaladunek i rozladunek wyposażenia wind
    - Pomoc w serwisowaniu wind i sprzętu
    - Rozne awaryjne prace magazynowe, organizacyjne, porzadkowe
  • Wymagania:
    - Wymagany jest kurs na wozki widlowe/zaladunkowe T1-T4
    - Doświadczenie mechaniczne jest zaletą, ale nie jest wymogiem
    - Dobre umiejętności komunikacyjne w języku norweskim lub angielskim
  • Oferujemy:
    - Mila atmosfere w pracy
    - Mozliwosc pracy w globalnej agencji pracy
    - Atrakcyjne zarobki
    - Mozliwosc stalej umowy
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Jezeli jestes:
    - Samodzielny
    - Dokladny
    - Niezawodny i stabilny
    A przy tym masz dobry nastroj i nastawienie, to moze ta praca jest wlasnie dla Ciebie?

    Zarejestruj sie przez:

    Skontaktuj sie przez:
    piotr.orzechowski@randstad.no
    +4740021546