Operator koparki, kierowca kategorii C

Nordland (Norwegia), Bodo  |   06-08-2019 13:02   |  Numer ogłoszenia: 91058
  • Stanowisko:Operator koparki, kierowca kategorii C

Dla naszego klienta poszukujemy operatorów koparki zainteresowanych dłuższą współpracą.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie cv w języku norweskim lub angielskim: lukasz@stoltbemanning.no

lub kontakt telefoniczny: +47 484 33 003

  • Miejsce pracy:
    Bodø
  • Opis stanowiska:
    Zakres obowiązków:
    - wykonywanie podkopów pod nowe inwestycje budowlane,
    - obsługa lasera,
    - znajomość map topograficzny,
    - wykopywanie wykopów z uwzględnieniem istniejącej sieci wodno-kanalizacyjnej i elektrycznej,
    - transport maszyny z bazy do miejsca wykonywania pracy samochodem ciężarowym.
  • Wymagania:
    Wymagania i kwalifikacje:
    - doświadczenie jako operator maszyn w Skandynawii,
    - zatwierdzone norweskie uprawnienia - M2,
    - doświadczenie w branży budowlanej,
    - umiejętności czytania map topograficznych terenu budowy,
    - prawo jazdy kategorii C,
    - znajomość języka norweskiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Oferujemy:
    Co oferujemy?
    - legalne zatrudnienie na warunkach norweskich- umowa o pracę z norweskim pracodawcą (przestrzegamy zasady równego traktowania, zapisanej w norweskim prawie pracy; ponadto posiadamy norweski certyfikat Revidert Arbeidsgiver, co oznacza, że zapewniamy naszym pracownikom prawa i świadczenia wynikające z norweskich przepisów),
    - wynagrodzenie zgodne z zasadami panującymi na norweskim rynku budowlanym,
    - nieodpłatne wyposażenie w firmowe ubrania i narzędzia,
    - pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
    - pomoc oraz doradztwo polskojęzycznego konsultanta, zawsze dostępnego dla Ciebie w naszym biurze w centrum Bodø,
    - możliwość rozwoju zawodowego- oferujemy różnego rodzaju szkolenia i kursy (językowe oraz zawodowe),
    - szansę otrzymania stałego zatrudnienia- wielu naszych pracowników otrzymuje stałe zatrudnienie u naszych klientów.

    Osoby zainteresowane proszę o przesłanie cv w języku norweskim lub angielskim: lukasz@stoltbemanning.no lub kontakt telefoniczny: +47 484 33 003