Operator koparki, Gravemaskinfører - Bodø, Nordland

Nordland (Norwegia), Bodø  |   04-06-2020 11:48   |  Numer ogłoszenia: 94990
  • Stanowisko:Operator koparki, Gravemaskinfører

Firma Stolt AS poszukuje dla norweskiego klienta wykwalifikowanych pracowników w zawodzie:

Operator koparki - Gravemaskinforer

Miejsce pracy: Bodo

Obowiązki:
- wykopy pod krawężniki i rury kanalizacyjne na placu budowy, wyrównywanie terenu.

Wymagania

- 2-3 letnie doświadczenie na stanowisku operatora koparki,
- Norweskie uprawnienia do obsługi koparek M2,
- Umijetność czytania rysunku technicznego,
- Dobra znajomość języka angielskiego lub norweskiego,
- Doświadczenie w pracy na terenie Norwegii,
- Norweski numer personalny stały lub tymczasowy,
- Pozwolenie na pobyt na terenie Norwegii - Oppholdstillatelse,
- Prawo jazdy kategorii B (mile widziane),

Osoby zainteresowane, prosimy o szybkie przesłanie CV. na adsres email.

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie na warunkach norweskich- umowa o pracę z norweskim pracodawcą (przestrzegamy zasady równego traktowania, zapisanej w norweskim prawie pracy; ponadto posiadamy norweski certyfikat Revidert Arbeidsgiver, co oznacza, że zapewniamy naszym pracownikom prawa i świadczenia wynikające z norweskich przepisów),
- wynagrodzenie zgodne z zasadami panującymi na norweskim rynku budowlanym,
- nieodpłatne wyposażenie w firmowe ubrania i narzędzia,
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
- pomoc oraz doradztwo polskojęzycznych konsultantów, zawsze dostępnych dla Ciebie w naszym biurze w centrum Oslo, Trondheim i Bodø,
- możliwość rozwoju zawodowego- oferujemy różnego rodzaju szkolenia i kursy (językowe oraz zawodowe),
- szansę otrzymania stałego zatrudnienia- wielu naszych pracowników otrzymuje stałe zatrudnienie u naszych klientów,
- zniżkę 15% na sieć siłowni SATS ELIXIA.

lukasz@stoltbemanning.no

paulina@stoltbemanning.no

  • Miejsce pracy:
    Bodø