Operator koparki - CAT 10 ton - Reykjavi - Island

Cała Norwegia  |   5 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 80124
  • Stanowisko:Operator koparki
Poszukujemy operatora koparki 10 - 12 ton, typ CAT na gąsienicach. Projekt rozpoczyna sie 09 stycznia i potrwa 3-4 miesiecy. Lokalizacja - Reykjavik, port.

  • Miejsce pracy:
    Reykjavi - Island
  • Opis stanowiska:
    Praca przy fundamentach i palowaniu nowego budynku magazynowego w porcie w Reykjavik. Prace prowadzi nasz klient, miedzynarodowy wykonawca prac fundamentowych z siedziba w Austrii.
  • Wymagania:
    Wymagania:
    - udokumentowane doswiadczenie w obsludze podobnych maszyn
    - uprawnienia
    - komunikatywna znajomosc j.angielskiego
    - wskazana umiejetnosc pracy z chwytakiem do rur i rotortiltem
    -  chec i umiejetnosc uczenia sie i wspolpracy
  • Oferujemy:
    Oferujemy:
    - wynagrodzenie: 210 kr norweskich na godzine
    - zwrot kosztow podrozy na i z turnusu
    - praca w systemie rotacyjnym - 9/5 (9 dni w pracy i 5 w domu. Praca od 07:00 - 19:00)
    - bezplatne zakwaterowani

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+4X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 829