Operator HDS

Oslo, okręg miasta  |   5 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 78862
  • Stanowisko:Operator HDS
Norweska Agencja Pracy ETERNI NORGE as, -  jedna z największych firm rekrutujących pracowników w Norwegii, aktualnie poszukuje doświadczone osoby  do pracy na stanowisko:

OPERATOR HDS
Miejsce pracy: Oslo

Opis stanowiska:
Operator dźwigu HDS  , praca przy budowie na długoterminowym projekcie.

Wymagania:
    Doświadczenie  na podobnym stanowisku min. 3 lata,
    Norweskie uprawienia HDS – G8,
    Prawo jazdy C
    Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego

Oferujemy:
    Atrakcyjne wynagrodzenie,
    Umowa o prace na norweskich warunkach,
    Pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
    Konsultanta na miejscu.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta proszę wysyłać CV w języku angielskim wraz ze zdjęciem pod adres petra@eterni.no ,  +48 600 505 594

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+4X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 393