OPERATOR CNC (Mazak)

Rogaland, Randaberg  |   22-12-2018 11:49   |  Numer ogłoszenia: 86977
  • Stanowisko:Operator / Progrmista CNC
  • Branża:Przemysł
TSSI- KRAZ 20579
Dla naszego klienta, norweskiej firmy zajmującej się produkcją i naprawą części dla przemysłu oli&gas, poszukujemy kandydatów na stanowisko :

OPERATOR CNC - (Mazak)
  • Miejsce pracy:
    Randaberg
  • Opis stanowiska:
    Programowanie i obsługa maszyn CNC (Mazatrol).
    Wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem.
    Dobór narzędzi i parametrów.
    Dbałość o jakość wykonywanych elementów.
    Wykonywanie raportów pomiarowych.
  • Wymagania:
    Doświadczenie w programowaniu maszyn MAZAK.
    Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego.
    Zaangażowanie w wykonywaną pracę.
    Dodatkowym atutem będzie znajomość środowiska CAD/CAM.
    Umiejętność kreowania i wdrażania nowych, innowacyjnych rozwiązań.
    Umiejętność pracy z detalami na najwyższym poziomie precyzji.
    Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Oferujemy:
    Zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę na czas nieokreślony.
    Wysoki pakiet socjalny.
    Wynagrodzenie w oparciu o posiadane doświadczenie i umiejętności od 40 000 NOK brutto/miesiąc.
    Praca w systemie rotacyjnym 3/3 (3 tyg. praca / 3 tyg. wolne).
    Praca Pon.-Sob. po 10 godzin.
    Możliwość nadgodzin (każda godzina +50% dni powszednie, +100% weekend).
    Pracodawca gwarantuje bezpłatne zakwaterowanie oraz opłaca koszty przelotów.
    Pomoc w załatwianiu wszystkich formalności.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Zainteresowanych kandydatów prosimy o aplikacje bezpośrednio ze strony www.tssi.pl