Operator CNC - Tokarz ( METAL )

Rogaland, Haugesund  |   18-02-2019 14:19   |  Numer ogłoszenia: 83969
  • Stanowisko:OPERATOR CNC - TOKARZ ( METAL )
  • Branża:Przemysł
Prestiżowa i dynamicznie rozwijająca się firma norweska LevelGroup z wieloletnim stażem na rynku pracy,oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego kodeksu pracy, dla wykwalifikowanych oraz doświadczonych specjalistów w zawodzie:  OPERATOR CNC - TOKARZ

Prosimy o przesłanie kompletnego CV ze zdjęciem, w języku angielskim zawierającego okresy zatrudnienia (pracodawca, miejscowość, miesiąc i rok), stanowisko oraz zakres wykonywanych prac.
  • Miejsce pracy:
    Norwegia
  • Opis stanowiska:
    - Obróbka w metalu ( Praca na tokarce )
    - Obsługa i programowanie maszyn sterowanych numerycznie
    /Doosan HM 8000, Doosan Mynx 540, Dosan 720, Puma 400 KM/
    - Sterowanie w systemie FANUC
    - Kontrola bieżących parametrów urządzenia
    - Praca z rysunkiem technicznym
    - Pisanie prostych programów na maszynie w oparciu o cykle
    - Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i
    narzędzi
    - Kontrola jakościowa produkowanego detalu
  • Wymagania:
    - Znajomość języka angielskiego w stopniu
    komunikatywnym /Warunek konieczny/
    - Znajomość podstaw tworzenia projektów w AUTODESK FUSION 360
    - Certyfikaty i doświadczenie na stanowisku operatora CNC
    - Podstawowe wiadomości o narzędziach używanych w obróbce
    skrawaniem,
    - Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami
    pomiarowymi
    - Zdolności manualne
    - Wykształcenie techniczne
    - Znajomość sterowania FANUC
    - Brak nałogów (alkohol) – warunek konieczny !
  • Oferujemy:
    - 192 NOK / H
    - Praca w systemie rotacyjnym 4 / 2 tyg.
    - Opłaty za zakwaterowanie i przeloty pokrywa pracodawca.
    - Feriepenger – 12% (wakacyjne)
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:WAŻNE !!!
    Prosimy o załączenie do CV klauzuli:

    I hereby agree to the processing of personal data included in my application for the needs necessary to carry out the recruitment process carried out by LEVEL GROUP in accordance with art. 6 par. 1 lit. a Regulation (EU) 2016/679 of the European Parliament and of the Council of 27 April 2016 on the protection of individuals with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data and repealing Directive 95/46/EC (General Data Protection Regulation).
    I also consent to processing of my personal data for the purposes of any future recruitment processes