Operator CNC

Cała Norwegia  |   01-11-2019 13:49   |  Numer ogłoszenia: 90135
  • Stanowisko:Operator CNC
  • Branża:Przemysł

Dla naszego klienta w Drammen poszukujemy doświadczonych operatorów CNC.

Możliwość stałego zatrudnienia bezpośrednio u naszego klienta.

Kontakt: geir@backup-bygg.no lub grzegorz@backup-bygg.no

  • Miejsce pracy:
    Drammen
  • Opis stanowiska:
    1. Obsługa i programowanie maszyn CNC Frezarek i Tokarek
    Produkcja i obróbka elementów z stali i aluminium
    2. Przeprowadzanie kontroli zgodnie ze specyfikacją wymagań klienta

    Znajomość  programowania GIBBS dodatkowym atutem
  • Wymagania:
    1. Wykształcenie jako operator CNC lub długie i szerokie doświadczenie jako operator maszyn -min 5 lat
    2. Doświadczenie z dużymi maszynami - 4-5 osi z obrotowym narzędziem
    3. Doświadczenie z pracami wymagającymi rygorystycznych norm jakości
    4. Doświadczenie w obsłudze narzędzi pomiarowych
    5. Uporządkowanie i zdolność do systematycznego działania
    6. Dobra znajomość języka norweskiego lub angielskiego zarówno w mowie, jak i pisemnie.
    7. Znajomość programowania GIBBS dodatkowym atutem
  • Oferujemy:
    • Konkurencyjne warunki zatrudnienia
    • Możliwości samodzielnego rozwoju w ramach zawodu
    • Praca zmianowa
    • Dodatki bonusowe
    • Możliwość stałego zatrudnienia
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Jeśli masz doświadczenie w obsłudze i programowaniu maszyn CNC i szukasz stałego zatrudnienia a przy tym jesteś:
    • Kreatywny, samodzielny i dokładny, strukturalny i elastyczny oraz koncentrujący się na BHP i przyczynianiu się do pozytywnego środowiska pracy
    To ta praca jest dla Ciebie.
    Zapraszam do kontaktu.

    CV tylko w jezyku angielskim lub norweskim