OFERTA PRACY PRZY ODNAWIANIU DACHÓW

Vestfold og Telemark  |   23-05-2019 22:32   |  Numer ogłoszenia: 89753
  • Stanowisko:Pracownicy do odnawiania dachów

Takfornying AS to największa sieć w Skandynawii oferująca profesjonalne odnawianie wszystkich rodzajów dachów w Skandynawii. Odnawianie dachu- to nowy trend w Norwegii, który jest dobrą alternatywą zastępująca wymianę dachu na nowy. Odnawianie dachu jest bowiem pięciokrotnie tańsze niż wymiana.

  • Miejsce pracy:
    Vestfold, Østfold, Stavanger
  • Opis stanowiska:
    W związku z coraz większą liczbą zleceń, poszukujemy pracowników do pracy przy odnawianiu dachów oraz do innych prac wykończeniowych w Norwegii. Natychmiast potrzebujemy pracowników do projektów w Vestfold, Østfold i Stavanger.
    Pracodawca zapewnia transport i zakwaterowanie w związku z realizacją projektów poza regionem zamieszkania pracownika.

    Wymiar czasu pracy: Pełny etat
    Liczba stanowisk: 4
    Ostateczny termin nadsyłania aplikacji: Natychmiast
    Rodzaj umowy: Projekt z możliwością stałego zatrudnienia

    Obowiązki:
    - W głównym stopniu praca polega na odnawianiu dachów: mycie, czyszczenie dachówki, impregnacja i malowanie natryskowe
    - Wykonywanie innych prac renowacyjnych w domach według potrzeby
  • Wymagania:
    - Nie wymagamy kierunkowego wykształcenia zawodowego
    - Mile widziane posiadanie doświadczenie przy pracach malarskich, stolarskich - Podstawowa znajomość j. norweskiego lub angielskiego
    - Dobra kondycja i chęć do wykonywania pracy fizycznej
    - Mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B
    - Gotowość do realizacji projektów w kilku regionach Norwegii
    - Samodzielność, dokładność oraz dobra organizacja pracy
    - Pozytywne nastawienie, wydajność, motywacja i chęć do nauki
  • Oferujemy:
    - Prace w zaangażowanym i zmotywowanym zespole polskich pracowników - Wszystkie niezbędne szkolenia
    - Konkurencyjne wynagrodzenie z możliwością premii
    - Dobre środowisko pracy oraz możliwość stałego zatrudnienia
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: truls@takfornying.as

    W razie pytań kontakt w j. polskim:
    Anna Sjuve. tel. +47 99 11 89 79