Oeperatorzy Maszyn Budowlanych

Cała Norwegia  |   11-09-2017 10:29   |  Numer ogłoszenia: 76440
  • Stanowisko:Operator maszyn budowlanych
  • Dla naszego klienta potrzebujemy doswiadczonych i samodzielnych operatorow maszyn budowlanych z jezykiem norweskim
  • Koparki
  • Ladowarki
  • Wozidla
  • itp.
  • Doswiadczenie z Norwegii
  • Miejsce pracy:
    Oslo i okolice, Arendal i okolice
  • Opis stanowiska:
    Praca na budowach jak i przy drogach, mostach itp
  • Wymagania:
    Udokumentowane doswiadczenie
    Norweska nortyfikacja uprawnien - np. M2, M4 , M6
    Jezyk norweski
  • Oferujemy:
    Oferujemy:
    - Zatrudnienie na warunkach norweskich
    - Konkurencyjne wynagrodzenia
    -Pomoc polskojezycznych konsulentow
    - Mozliwosc pracy na długoterminowych projektach
    - Mozliwosc rozwoju zawodowego i stalego zatrudnienia
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:• Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku angielskim lub/i norweskim na adres grzegorz@stoltbemanning.no
    Z wszystkimi aktualnymi kandydatami spelniajacymi nasze warunki skontaktujemy sie w najblizszym czasie

    Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.