Norweska firma budowlana zatrudni natychmiast pracowników

Oslo, okręg miasta  |   03-08-2020 21:35   |  Numer ogłoszenia: 93217
  • Stanowisko:Malarz, glazurnik, monter okien, murarz, cieśla, dekarz, elektryk
  • Branża:Budownictwo
NORWESKA FIRMA BUDOWLANA ZATRUDNI NATYCHMIAST
DO STARTUPU
Stanowimy firmę budowlaną, która jest własnością dużego dewelopera i posiada plac
budowy w Oslo, Norwegia.
Obecnie poszukujemy przeszkolonych profesjonalistów z doświadczeniem do naszego
projektu budowlanego w Oslo, Norwegia.

▪ Malarz (także malowanie natryskowe)
▪ Glazurnik (łazienki)
▪ Instalator okien
▪ Murarz (do montażu kamienia elewacyjnego)
▪ Monter dachu
▪ Elektryk
▪ Cieśla

Mariboesgt. 16 AS, Selma Ellefsens vei 6, 0581 Oslo, Norwegia. Prosimy wysyłać CV, referencje ,itp., na adres mailowy : malin.kolberg@rightsize.no, menedżer projektu.
Telefon kontaktowy - 004793212742 - rozmowa po angielsku/norwesku.
NIE WYSYŁAJCIE ŻADNYCH CV NA MOJĄ PRYWATNĄ SKRZYNKĘ, A TYLKO NA TEN ADRES POWYŻEJ !
Istnieje możliwość pracy na drugą zmianę (od 16-tej) !

PS. To nie jest biuro pośrednictwa pracy! Jako że pracuję w tej firmie 13 lat - poproszono mnie o przysługę wystawienia tego ogłoszenia na tym portalu.
  • Miejsce pracy:
    Oslo - ścisłe centrum
  • Opis stanowiska:
    Jak w ogłoszeniu
  • Wymagania:
    Oczekujemy, że będziesz wydajny, dokładny, niezależny i dobrze
    współpracujesz z innymi.
    Wymagania językowe: angielski ,norweski - ale nie koniecznie (wielu pracowników na placu budowy
    rozmawia po polsku).
    Preferujemy kandydatów, którzy mają już doświadczenie zawodowe w Norwegii, Niemczech,
    Anglii lub innym kraju UE.
  • Oferujemy:
    Płatność: atrakcyjne konkurencyjne stawki norweskie, zaczynające się od 200/220 NOK
    za godzinę i rosnące wraz z kwalifikacjami i doświadczeniem zawodowym (200 dla pracowników bez udokumentowanych kwalifikacji / 220 dla pracowników z udokumentowanymi kwalifikacjami) .
    Startup: natychmiast.
    Możliwość zaoferowania mieszkania.