Murarz Cert. 11 490

Cała Norwegia  |   02-05-2019 11:14   |  Numer ogłoszenia: 83245
  • Stanowisko:Murarz
Poszukiwani doswiadczeni murarze do pracy na terenie calej Norwegii.
Atrakcyjne warunki.

  • Miejsce pracy:
    Trondheim, Tromso, Bergen, Molde
  • Opis stanowiska:
    Prace Murarskie - tynkarskie na terenie calej Norwegii.
    Ukladanie klinkieru na fasadach.
  • Wymagania:
    - mile widziane wykształcenie zawodowe, szkoła zawodowa;
    - min. 3 lata doświadczenia przy murowaniu, tynkowaniu, ukladaniu klinkieru etc.;
    - komunikatywna znajomość  j.angielskiego lub j.norweskiego,
    - mile widziane doświadczenie w pracy w krajach skandynawskich
    - dobre referencje od poprzednich pracodawców
    - gotowość do szybkiego wyjazdu.
  • Oferujemy:
    - Zatrudnienie na norweskich warunkach;
    - umowę o prace z norweską agencją zatrudnienia;
    - wynagrodzenie od 190 kr/h wzwyz w zaleznosci od kwalifikacji kandydata,
    - pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na pracę,
    - zakwaterowanie ok. 4000kr/mc
    - mozliwosc pracy w nadgodzinach,
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Prosimy o dolaczenie klauzuli zgodnej z RODO.