Murarz - Tynkarz Cert. 11490

Cała Norwegia  |   15-11-2019 09:07   |  Numer ogłoszenia: 83245
  • Stanowisko:Murarz
  • Branża:Budownictwo

Poszukiwani doswiadczeni murarze.

Praca w Trondheim, Bodø, Tromsø

Kontakt: agnieszka@co-op.com.pl 571325410
              sylwia@co-op.com.pl 507083177
  • Miejsce pracy:
    TRONDHEIM, TROMSØ, BODØ
  • Opis stanowiska:
    prace murarskie - tynkarskie
    murowanie z cegly
    praca przy fasadach
    murowanie klinkieru
  • Wymagania:
    - mile widziane wykształcenie zawodowe, szkoła zawodowa;
    - min. 3 lata doświadczenia przy murowaniu, tynkowaniu, ukladaniu klinkieru etc.;
    - komunikatywna znajomość  j.angielskiego lub j.norweskiego,
    - mile widziane doświadczenie w pracy w krajach skandynawskich
    - dobre referencje od poprzednich pracodawców
    - gotowość do szybkiego wyjazdu.
  • Oferujemy:
    - wynagrodzenie od 205kr w gore
    - pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na pracę,
    - zakwaterowanie
    - mozliwosc pracy w nadgodzinach,
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Prosimy o dolaczenie klauzuli zgodnej z RODO.