Murarz

Cała Norwegia  |   19-09-2017 12:26   |  Numer ogłoszenia: 78326
Murarz
  • Stanowisko:Murarz
  • Branża:Budownictwo

Stolt poszukuje dla swoich klientów doświadczonych murarzy
 którzy samodzielnie mogą wykonywać różnego rodzaju prace murarskie, murowanie z cegieł, klinker, tynkowanie itp.
  • Miejsce pracy:
    Oslo i okolice
  • Opis stanowiska:
    Prace murarskie i tynkarskie, murowanie z cegieł
  • Wymagania:
    - min. 3 lata doświadczenia przy murowaniu, tynkowaniu;
    - komunikatywna znajomość j.angielskiego lub j.norweskiego,
    - mile widziane doświadczenie w pracy w krajach skandynawskich
    - dobre referencje od poprzednich pracodawców
  • Oferujemy:
    - Zatrudnienie na warunkach norweskich
    - Konkurencyjne wynagrodzenia
    -Pomoc polskojezycznych konsulentow
    - Mozliwosc pracy na długoterminowych projektach
    - Mozliwosc rozwoju zawodowego i stalego zatrudnienia
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku angielskim lub/i norweskim na adres grzegorz@stoltbemanning.no
    Z wszystkimi aktualnymi kandydatami spelniajacymi nasze warunki skontaktujemy sie w najblizszym czasie

    Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.