Mploy zatrudni od zaraz elektrykow na projekty w Oslo

Cała Norwegia  |   4 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 70378
  • Stanowisko:Elektryk

Mploy jest jedna z najwiekszych firm w Norwegii zajmujacych sie rekrutacja i posrednictwem pracy w branzy elektrycznej. Zarzad sklada sie z wykwalifikowanych fachowcow wspolpracujacych z kontrahentami prowadzacymi projekty na terenie Oslo, Drammen i okolicy.

Posiadamy duza baze klientow ze stale wzrastajacym zapotrzebowaniem na wykwalifikowanych elektrykow z nostryfikacja DSB. Posiadamy dynamicznie powiekszajaca sie baze malych oraz najwiekszych firm elektrycznych w Norwegii.

Opis stanowiska:
- Budynki biurowe i urzedy administracji publicznej
- Nieruchomości komercyjne i hale przesmyslowe
- Apartamenty i mieszkania
- Serwis
- Szpitale i osrodki sluzb zdrowia
- Szkoły, uczelnie i budynki edukacyjne

Wymagania:

- DSB - Norweski numer personalny lub tymczasowe numer ID - Znajomość języka norweskiego lub angielskiego
- Umiejętność czytania i stosowania rysunkow technicznych
- Doświadczenie zawodowe w Norwegii (mile widziane)
- Prawo jazdy oraz samochód (mile widziane )
- Umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole

Oferujemy:
- Zatrudnienie na warunkach norweskich
- Konkurencyjne wynagrodzenia wg taryfy OTP
- Korzystne warunki ubezpieczeniowe i emerytalne
- Mozliwosc pracy na długoterminowych projektach
- Mozliwosc rozwoju zawodowego i stalego zatrudnienia
- Pełen komplet narzędzi

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku angielskim lub/i norweskim na adres jobb@mploy.no

Z wszystkimi aktualnymi kandydatami spelniajacymi nasze warunki skontaktujemy sie w najblizszym czasie
  • Miejsce pracy:
    Oslo Drammen Vestfold

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

  • Odsłon: 14605