Ciesla szalunkowy-zbrojarz

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   23-02-2022 16:05   |  Numer ogłoszenia: 83773
  • Stanowisko:Cieśla szalunkowy, zbrojarz

Bygg,betong og stein AS ciesli szalunkowych i zbrojarzy na dluzszy projekt,jez.polski,chetnie podstawy angielskiego,dobre zdrowie i doswiadczenie,chetnie 3-4 kolegow zgranych w pracy.Praca od zaraz.Wszystkie świadczenia ,stawka do uzgodnienia.Proszę o wysyłanie CV na franz.bbs@gmail.com , kom.+4747 255 488.Duze projekty,mozliwosc zatrudnienia na stale.Aglomeracja Oslo.Pomagamy zalatwic mieszkanie, D numer i inne formalnosci.

  • Miejsce pracy:
    Oslo
  • Opis stanowiska:
    Ciesla szalunkowy, zbrojarz
  • Wymagania:
    Doswiadczenie ,znajomość rysunku technicznego,jezyk polski-mile widziany samochod ale mamy tez swoje auta.
  • Oferujemy:
    Wszystkie swiadczenia,ew.pomoc w zalatwieniu mieszkania,dobre zarobki,praca na stale.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Znajomość rysunku, praca w zespole.