MONTER WENTYLACJI

Troms og Finnmark, Alta  |   21-01-2019 08:59   |  Numer ogłoszenia: 87224
  • Stanowisko:Monter HVAC
Dla jednego z klientów Adecco poszukuje 4 monterów wentylacji do pracy w Alcie, w Norwegii. Planowana długość tego projektu to około 5-6 miesięcy.
  • Miejsce pracy:
    Alta
  • Opis stanowiska:
    Prace przy montażu i instalacji urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych oraz rekuperatorów.
  • Wymagania:
    Kandydat powinien mieć doświadczenie w:
    - minimum 2 lata doświadczenia jako monter wentylacji
    - instalacji nowych i modernizacji istniejących instalacji
    - dobra znajomość języka angielskiego lub / i norweskiego
  • Oferujemy:
    - zakwaterowanie (dla chętnych) - maksymalnie 2500 kr/2 tygodnie
    - odzież robocza i niezbędne narzędzia
    - stałą umowa o prace po okresie próbnym
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Obszar, do którego zapraszamy cię do pracy, nazywa się krainą nocnego słońca. Możesz sprawdzić szczegóły tutaj: http://visitalta.no/en/

    Czy to brzmi to jak praca dla Ciebie? Wyślij swoje CV z referencjami do: Agata.Graul@adecco.no.
    Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Zapraszamy!

Zobacz więcej zdjęć