Monter wentylacij/Ventilasjonsmontør

Oslo, okręg miasta, Hushovd  |   25-05-2020 13:23   |  Numer ogłoszenia: 94694
  • Stanowisko:Monter wentylacji
Artur Bygg og Eiendom AS -firma budowlana z wieloletnim doswiadczeniem na rynku norweskim.
  • Miejsce pracy:
    Jessheim , Årnes i okolice.
  • Opis stanowiska:
    Montaż wentylacji .Praca z rysunkami technicznymi na samodzielnym stanowisku.
  • Wymagania:
    Znajomość rysunku technicznego
    Doświadczenie zawodowe jako monter wentylacji
    Znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • Oferujemy:
    Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
    Dofinansowanie dojazdów do pracy na wybranych projektach
    Pomoc w zakwaterowaniu oraz organizacji formalności w urzędach Norweskich
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:CV
    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim lub angielskim na adres:
    rita@arturbygg.no
    lub kontakt telefoniczny
    Rita 488 97 809