Monter sieci światłowodowych

Cała Norwegia  |   25-08-2017 09:09   |  Numer ogłoszenia: 77523
  • Stanowisko:Monter sieci światłowodowych
Monter sieci światłowodowych - Dla naszego klienta poszukujemy doswiadczonych monterow sieci swiatlowodowych. Mozliwosc stalego zatrudnienia. Wymagane doswiadczenie z Skandynawi. Wymagany bezwzglednie jezyk angielski lub norweski. Zgloszenia na adres: grzegorz@stoltbemanning.no
  • Miejsce pracy:
    Praca w Oslo i okolicach.
  • Opis stanowiska:
    Montarz instalacji swiatlowodowej
  • Wymagania:
    Udokumentowane doswiadczenie.
    Znajomość języka norweskiego lub angielskiego - wymagane bewzglednie
    - Umiejętność czytania i stosowania rysunkow technicznych
    - Doświadczenie zawodowe w Norwegii (mile widziane)
    - Prawo jazdy oraz samochód (mile widziane )
    - Umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole
    - norweski numer personalny lub tymczasowe numer ID (mile widziane)
  • Oferujemy:
    - Zatrudnienie na warunkach norweskich
    - Konkurencyjne wynagrodzenia
    -Pomoc polskojezycznych konsulentow
    - Mozliwosc pracy na długoterminowych projektach
    - Mozliwosc rozwoju zawodowego i stalego zatrudnienia
    - Pełen komplet narzędzi
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku angielskim lub/i norweskim na adres grzegorz@stoltbemanning.no
    Z wszystkimi aktualnymi kandydatami spelniajacymi nasze warunki skontaktujemy sie w najblizszym czasie

    Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.