MONTER WYKŁADZIN PCV I LINOLEUM

Rogaland, Haugesund  |   05-07-2019 07:31   |  Numer ogłoszenia: 83970
  • Stanowisko:MONTER WYKŁADZIN PCV I LINOLEUM

Prestiżowa i dynamicznie rozwijająca się firma norweska LevelGroup z wieloletnim stażem na rynku pracy,oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego kodeksu pracy, dla wykwalifikowanych oraz doświadczonych specjalistów w zawodzie: MONTER WYKŁADZIN PCV I LINOLEUM.

Prosimy o przesłanie kompletnego CV ze zdjęciem, w języku angielskim zawierającego okresy zatrudnienia (pracodawca, miejscowość, miesiąc i rok), stanowisko oraz zakres wykonywanych prac, na email:
ak@levelgroup.no

Chcielibyśmy również poinformować że odpowiadamy tylko wybranym kandydatom, spełniającym warunki zawarte w ogłoszeniu.

  • Miejsce pracy:
    Haugesund / Norwegia
  • Opis stanowiska:
    - Przygotowanie gruntu pod montaż wykładzin.
    - Układanie linoleum i podłóg winylowych
    - Cięcie, klejenie materiału, wygładzanie
    - Spawanie wykładzin metodami na gorąco i na zimno, frezowanie,
    szlifowanie
    - Wykańczanie podłóg listwami przypodłogowymi
  • Wymagania:
    - Udokumentowane min. 3 letnie doświadczenie zawodowe
    - Po zakwalifikowaniu, gotowość do szybkiego wyjazdu!
    - Przygotowania gruntu
    - Doświadczenie w kładzeniu i klejeniu pcv, linoleum i winylu
    - Doświadczenie w spawaniu wykładzin na gorąco i na zimno
    - Doświadczenie we frezowaniu, szlifowaniu i spawaniu wykładzin
    - Mile widziane doświadczenie zdobyte w Norwegii
    - Komunikatywnej znajomości języka angielskiego /warunek konieczny/
    - Brak nałogów
  • Oferujemy:
    - Legalne zatrudnienie na czas określony (kontrakt) w oparciu o umowę o
    prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
    - Stawkę ok. 190 NOK/ h
    - System pracy rotacyjny 4 X 2 tygodnie
    - Opłaty za zakwaterowanie i przeloty pokrywa pracodawca.
    - Feriepenger – 12% (wakacyjne)
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Prosimy o załączenie do CV klauzuli:
    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 Roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. Z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”