Monter maszyn przemysłowych – mechanik

Møre og Romsdal, Sunndalsøra  |   3 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 86199
  • Stanowisko:Monter maszyn przemysłowych – mechanik

Miejsce pracy: Norwegia, woj. Møre og Romsdal, Sunndalsøra

Opis stanowiska:

Demontaż i montaż linij produkcyjnej, urządzenia techniczne zespołów składających się z napędów hydraulicznych, pneumatycznych, filtry.
Demontaż i montaż konstrukcji stalowych, pokryw, balustrad, schodów, itp.
Prace wysokościowe

Oczekiwane kwalifikacje:

- Mile widziane wykształcenie średnie techniczne mechanika przemysłowego
- Udokumentowany staż pracy według opisu stanowiska lub pokrewne, min. 3 lata
- Umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji technicznej
- Dobra znajomość języka angielskiego lub skandynawskiego
- Obsługa narzędzi m.in. palnik plazmowy
- Przestrzeganie przepisów i zasad BHP na wysokim poziomie
- Doświadczenie w pracach spawalniczych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- Zatrudnienie na umowę o pracę na korzystnych warunkach
- Szkolenia na prace wysokościowe, hakowy, prace gorące, BHP itp.
- Wysoki nacisk na bezpieczeństwo własne i innych
- Czas pracy w systemie 2 zmianowym, 7 tygodni w pracy 2 wolnego
- Rozpoczęcie projektu tydzień 50, estymowany termin trwania projektu 1 rok.
- Zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawce

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
elisabeth@odaconnect.no i/ kontakt Elisabeth Rød tel.: + 47 404 56 441,
oyvind@oddaconect.no i/ kontakt Øyvind Nordvik tel.:+ 47 951 80 143

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
47X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80 – 386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 552