MONTER FASAD SZKŁO/ALUMINIUM

Oslo, okręg miasta  |   11-09-2018 10:52   |  Numer ogłoszenia: 85204
  • Stanowisko:Monter fasad i elementów szkło/aluminium
Dla naszego klienta poszukujemy doświadczonych monterów fasad oraz elementów szklo/aluminium.
Możliwość stałej współpracy.
  • Miejsce pracy:
    Oslo i okolice
  • Opis stanowiska:
    Montaż elementów aluminiowych, szklanych, obróbka blacharska
  • Wymagania:
    Wymagane udokumentowane . 2-3 letnie doswiadczenie na na danym stanowisku
    referencje
    jeżyk norweski lub angielski
    Własny samochód jest dodatkowym atutem
  • Oferujemy:
    Zatrudnienie i wynagrodzenie według norweskich standardów.
    • Polskojęzyczna obsługa w biurze
    Pomagamy w załatwianiu wszelkich formalności.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:• Proszę zgłoszenia wysyłać bezpośrednio na e-mail:
    urszula@stoltbemanning.no
    grzegorz@stoltbemanning.no