Monter fasad

Oslo, okręg miasta  |   25-10-2019 22:11   |  Numer ogłoszenia: 92405
  • Stanowisko:monter fasad

Dreamwork Consulting jest norweską agencją rekrutacyjną oraz pracy tymczasowej. Prowadzimy ciągłą rekrutację wyspecjalizowanych pracowników budowlanych na stanowisko monter fasad.

  • Miejsce pracy:
    Oslo
  • Opis stanowiska:
    Poszukujemy osób które potrafią:

    - montować szklane drzwi, okna, szklane fasady, szklane dachy, poręcze i szyby,

    - potrafią czytać rysunek techniczny,

    - posiadają uprawnienia do:
      - obsługi podnośników osobowych klasy A,B,
      - pracy na wysokości i ochrony przed upadkiem,
      - pracy na rusztowaniu.
  • Wymagania:
    - minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe,
    - znajomość języka angielskiego lub skandynawskiego,
    - preferowane są osoby z prawo jazdy kategorii B i własnym samochodem
  • Oferujemy:
    - zatrudnienie na warunkach norweskich,
    - atrakcyjne wynagrodzenie,
    - pomoc w załatwieniu formalności,
    - pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
    - możliwość rozwoju zawodowego i stałego zatrudnienia
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV w języku angielskim lub norweskim na adres: lb@dreamwork.no lub pg@dreamwork.no lub rejestrowanie się w Naszej bazie pracowników https://dreamwork.recman.no/register.php