MONTAŻYSTA WYKŁADZIN / GULVLEGGER CERT.11490

Cała Norwegia  |   08-05-2020 08:08   |  Numer ogłoszenia: 83249
MONTAŻYSTA WYKŁADZIN / GULVLEGGER    CERT.11490
  • Stanowisko:Montażysta wykładzin
  • Branża:Budownictwo

Cert. 11490

POSZUKIWANI DOŚWIADCZENI MONTAŻYSCI WYKŁADZIN/GULVLEGGER.

STAWKA OD 215 KR W GÓRĘ.

PRACA :TROMSØ, TRONDHEIM, OSLO, MOLDE, BODØ

MOZLIWOŚĆ PRACY 10 H DZIENNIE.

Kontakt: agnieszka@co-op.com.pl lub sylwia@co-op.com.pl

  • Miejsce pracy:
    TROMSØ,TRONDHEIM, MOLDE, BODO
  • Opis stanowiska:
    Montaż różnego rodzaju wykładzin w obiektach użyteczności publicznej.
    Spawanie wykładzin.
  • Wymagania:
    - mile widziane wykształcenie zawodowe,
    - doświadczenie na stanowisku związanym z układaniem, spawaniem wykładzin *mile widziane z Norwegii,
    - dobre referencje od poprzednich pracodawców,
    - komunikatywna znajomość  j. angielskiego lub norweskiego,
    - gotowość do szybkiego wyjazdu
  • Oferujemy:
    - atrakcyjna stawkę od 215 kr w gore (w zależności od kwalifikacji),
    - możliwość pracy w nadgodzinach,
    - zatrudnienie na norweskich warunkach z perspektywa długiej współpracy,
    - pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na pracę,
    - zakwaterowanie
    - ubrania, oraz narzędzia
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:prosimy o zamieszczenie klauzuli zgodnej z RODO