Mechanik samochodowy do pracy w Stjordal

Trøndelag, Stjørdal  |   15-08-2017 10:14   |  Numer ogłoszenia: 76513
  • Stanowisko:Mechanik samochodowy
  • Branża:Praca warsztatowa
Poszukujemy do pracy mechanika samochodowego
  • Miejsce pracy:
    Stjordal
  • Opis stanowiska:
    Poszukujemy mechanika samochodowego z min 5 letnim doswiadczeniem do stalej pracy w warsztacie samochodowym z okolic Stjordal
  • Wymagania:
    - min. 5 letnie doświadczenie w naprawie samochodów osobowych
    - umiejętność korzystania z narzędzi diagnostycznych
    - umiejetnosc pracy samodzielnej
    - komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego - warunek konieczny!
    - prawo jazdy
    - gotowość do podjęcia pracy stałej w Norwegii
    - preferowani kandydaci z doświadczeniem w Norwegii (Skandynawii)
    - preforowani kandydaci z okolic Stjordal/Trondheim
    Wymagany język angielski, na poziomie : komunikatywny
  • Oferujemy:
    - możliwość pracy na stałe!
    - norweska umowa o prace, wraz ze wszystkimi swiadczeniami
    - atrakcyjne wynagrodzenie
    - zatrudnienie na norweskich warunkach
    - pełen etat (100% umowa)
    - pracę w stabilnej, wiarygodnej norweskiej firmie
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Prosimy o przesłanie CV w języku polskim.
    Seweryn1@hotmail.com

    Skonaktujemy sie tylko z wybranymi kandydatami