Mechanik samochodowy - Norwegia

Cała Norwegia  |   08-01-2021 09:45   |  Numer ogłoszenia: 94609
  • Stanowisko:Mechanik samochodowy
  • Branża:Praca warsztatowa

Autoryzowany serwis samochodowy w Norwegii zatrudnią fachowców specjalizujących się
w naprawach pojazdów samochodowych. Bezpieczny proces załatwiania formalności.
Przekonaj się jakie masz możliwości i weź udział w rekrutacji online!

Jeżeli pracowałeś z różnymi markami samochodów, chcesz rozwijać umiejętności w międzynarodowym środowisku, ta oferta pracy jest skierowana do Ciebie.

Work Supply oferuje stałe zatrudnienie na norweskich warunkach!

Rekrutacja online

Główne obowiązki:
· Naprawy mechaniczne i elektryczne,
· diagnostyka komputerowa,
· serwis i konserwacja pojazdów.

Preferowany kandydat powinien:
· Posiadać dyplom mechanika lub tytuł czeladnika,
· mieć minimum 3 letnie doświadczenie w pracy,
· posiadać ważne prawo jazdy kat.B,
· porozumiewać się w języku angielskim.

Naszym pracownikom oferujemy:
· Umowę na czas nieokreślony,
· pracę w autoryzowanym serwisie,
· wynagrodzenie jak w ASO
· dodatki oraz nadgodziny
· uniform służbowy,
· kurs języka norweskiego,
· znalezienie jednoosobowego zakwaterowania- wyposażonego we wszystkie niezbędne sprzęty, pokrywamy depozyt, płatność czynszu za mieszkanie po pierwszej wypłacie,
· pomoc w uzyskaniu pozwolenia na pracę,
· odbiór z lotniska.

Pytania?
Wyślij do Nas swoją aplikację klikając aplikuj.
Znajdziesz nas na Whatsapp, w razie pytań zadzwoń +48 511 477 511
Możesz też wejść na naszą stronę https://worksupply.eu/pl/
lub wyślij zapytanie na email: dawid@worksupply.eu

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+4X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-393) przy ul. Krynickiej 1, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 1669