Mechanik Samochodowy - Drammen

Buskerud  |   3 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 87279
  • Stanowisko:Mechanik samochodowy
  • Branża:Praca warsztatowa
Labora Services As jest firma posredniczaca w poszukiwaniu pracy na rynku Norwegii.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Mechanik samochodowy

Miejsce pracy: Dramen / Røyken

Zainteresowanych prosimy o kontakt na adres mailowy:

Opis stanowiska:
-Wykonywanie napraw bieżących
-Diagnostyka
-Wymiana części eksploatacyjnych

Wymagania:
-Wykształcenie w zawodzie mechanik samochodowy
-Doświadczenie w zawodzie minimum 2 lata
-Prawo jazdy kategoria B
-Znajomość języka angielskiego,norweskiego lub szwedzkiego

Oferujemy:
-Prace w dużym nowoczesnym warsztacie od zaraz
-Bardzo dobre warunki płacy
-Legalne zatrudnienie w Norwegii
-Ubezpieczenia
-Składki emerytalne
-Pomagamy z zakwaterowaniem

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80 – 386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 679