Mechanik samochodowy

Cała Norwegia  |   17-02-2021 15:09   |  Numer ogłoszenia: 97164
  • Stanowisko:MECHANIK SAMOCHODOWY
  • Branża:Inne

EWC – Agencja Pracy poszukuje doświadczonych pracowników chętnych wyjechać do Norwegii, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MECHANIK SAMOCHODOWY

Miejsce pracy: Norwegia

Atrakcyjne wynagrodzenie

BEZPOŚREDNIE ZATRUDNIENIE

Obowiązki:

  • wykonywanie napraw głównych i bieżących samochodów
    • diagnostyka
    • wymiana części eksploatacyjnych

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie zawodowe
  • 3 lata doświadczenia w naprawie samochodów
  • mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego lub j. norweskiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy w krajach skandynawskich
  • dobre referencje od poprzednich pracodawców
  • gotowość do wyjazdu

Oferujemy:

  • zatrudnienie na norweskich warunkach
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na pracę
  • pomoc konsultanta
  • zakwaterowanie

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam swoją aplikację na adres:

rekrutacja@ewc.com.pl