Mechanik Samochodowy

Sogn og Fjordane  |   05-12-2017 14:48   |  Numer ogłoszenia: 80084
  • Stanowisko:Mehanik samochodowy
  • Branża:Praca warsztatowa

Miejsce pracy Førde

Proponujemy Ci:
    satysfakcjonujące wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zdobytych szkoleń
    dodatek urlopowy (”feriepenger”)
    legalne zatrudnienie na warunkach norweskich i pomoc w załatwieniu formalności
    długoterminowe kontrakty z możliwością otrzymania umowy na stałe
    kompletne ubranie robocze i niezbędne narzędzia
    dodatkowe ubezpieczenie
    dodatkowe wsparcie polskojęzycznego konsultanta
    przygotowanie oraz wyposażenie zakwaterowania

Opis stanowiska:

    mechaniczna naprawa samochodów
    wykonywanie przeglądów zgodnie z arkuszami przeglądowymi i literaturą techniczną
    wykonywanie konkretnych czynności zawartych w zleceniu warsztatowym i przydzielonych przez kierownika warsztatu
    współpraca z mechanikami i elektrykami w zakresie napraw

Nasze oczekiwania:
    wykształcenie minimum średnie (techniczne o kierunku samochodowym)
    udokumentowane min. 2-3 lata doświadczenia na stanowisku Mechanika (preferowane w autoryzowanym serwisie samochodowym
    wiedza dotycząca budowy samochodów
    prawo jazdy kat. B
    dyspozycyjność
    doświadczenie w dokonywaniu diagnostyki samochodowej- mechanika diagnosty
    uczciwość, bezkonfliktowość
    poczucie odpowiedzialności
    nastawienie na wysoką jakość wykonywanej pracy
    dokładność, staranność rzetelność w wykonywaniu zadań
    znajmosc jezyka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Jeżeli jesteś zainteresowany zarejestruj się na naszej stronie www.randstad.no i wyślij swoje CV w języku angielskim na email ba.forde@randstad.no

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

  • Odsłon: 427