Mechanik samochodów osobowych Mercedes / Jaguar / Honda / Citroen / VW

Cała Norwegia  |   12-08-2019 12:49   |  Numer ogłoszenia: 91162
Mechanik samochodów osobowych  Mercedes / Jaguar / Honda / Citroen / VW
  • Stanowisko:Mechanik
  • Branża:Praca warsztatowa
Autoryzowany dealer samochodowy w Norwegii poszukuje do wykwalifikowanych mechaników. Start pracy Wrzesień/ Październik 2019

OBOWIĄZKI:
* Ogólne naprawy techniczne i elektryczne
* Rozwiązywanie problemów i diagnostyka komputerowa
* Serwis i konserwacja

LOKALIZACJE:
* Oslo i okolice oraz centralna Norwegia

POTRZEBNE KWALIFIKACJE:
* Dyplom Mechanika
* Min. 1 rok doświadczenia
* Ważne prawo jazdy: B (wymagane)

OFERUJEMY:
* Norweskie wynagrodzenie + nadgodziny
* Umowa bezpośrednio z firmą z Norwegii
* Niedrogie mieszkania jednoosobowe - płacimy depozyt!
* Kurs języka norweskiego- bezpłatnie!

Pytania? Znajdź nas na Whatsapp pod numerem +48 511 477 511 lub wyślij CV
dawid@worksupply.eu

Work Supply
Certyfikat 8814

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+4X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80 – 386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 337