Mechanik samochodow ciezarowych (lastebilmekaniker)

Vestland, Bergen  |   13-08-2021 14:36   |  Numer ogłoszenia: 79138
  • Stanowisko:Mechanik samochodow ciezarowych i maszyn budowlanych
  • Branża:Praca warsztatowa
Firma Bergen Personal AS zostala zalozona w 2009 roku i jest agencja rekrutujaca wyspecjalizowanych pracowników budowlanych do prac na terenie Bergen i okolic. Wspólpracujemy z wieloma firmami na norweskim rynku, a obecnie dla naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko

Start pracy od zaraz

Opis stanowiska:

Mozliwosc zatrudnienia na stale u klienta po okresie probnym.
Mechanik “old school”- naprawa i konserwacja samochodow ciezarowych i maszyn budowlanych w warsztacie u klienta dzialajacego w branzy budowlanej.
Pomoc w razie potrzeby przy innych zadaniach.

Projekt w Geilo

Wymagania:
•znajomosc jezyka angielskiego lub norweskiego
•doswiadczenie w naprawie i serwisie pojazdow i maszyn
•umiejetnosc samodzielnej i efektywnej pracy
•referencje od poprzednich pracodawców

Oferujemy:
•legalne zatrudnienie zgodnie z zasadami panujacymi na norweskim rynku pracy
•zakwaterowanie w Geilo
•feriepenger (wynagrodzenie urlopowe) w wysokosci 12% rocznych dochodów
•oszczednosci emerytalne (AFP) w wysokosci 2%
•ubezpieczenie od wypadków w pracy
•ubrania oraz narzedzia potrzebne do pracy
•opieka polskojezycznych konsultantów w biurze
Osoby zainteresowane prosze o przesylanie aktualnego CV w jezyku polskim, angielskim lub norweskim na adres agata.grzybacz@bergenpersonal.no