Mechanik samochodow ciezarowych / osobowych

Viken, Oppaker  |   16-08-2017 20:44   |  Numer ogłoszenia: 62242
  • Stanowisko:Mechanik
  • Branża:Praca warsztatowa
Anleggstjenester poszukuje doswiadczonego mechanika samochodow osobowych / ciezarowych oraz maszyn budowlanych

  • Miejsce pracy:
    Industriveien 28,2166 Oppaker
  • Opis stanowiska:
    Zadania:
    diagnostyka pojazdów osobowych lub ciężarowych
    bieżąca konserwacja i przegląd
    dokonywanie bieżących napraw
    montaż części samochodowych
    zmiana opon
    naprawa, serwis oraz przeglądy maszyn budowlanych
  • Wymagania:
    Minimum 5 letnie doświadczenie w diagnostyce i naprawach pojazdów samochodowych.osobowych lub ciężarowych
    Punktualność, uczciwość, profesjonalizm, dobra higiena osobista, wieloletnie doświadczenie.
    Znajomość Testerów diagnostycznych, minimum podstawowa znajomość elektryki/elektroniki samochodowej.
    Preferowany młody wiek kandydata (30-45lat)choć nikogo nie skreślamy
    Szukamy konkretnego fachowca !
    mile widziane doświadczenie w pracy w krajach skandynawskich
  • Oferujemy:
    - Zatrudnienie na norweskich warunkach.
    - umowę o prace z norweską firma Anleggs-tjenster.no
    - atrakcyjne wynagrodzenie na norweskicm poziomie,
    - pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na pracę,rodzinnym i innymi zasilkami
    - zakwaterowanie (ok.4000 NOK za m-c).

Zobacz więcej zdjęć