MECHANIK SAMOCHODÓW AUDI, VW, SKODA

Cała Norwegia  |   2 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 85502
  • Stanowisko:TECHNIK MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH GRUPY VAG
  • Branża:Praca warsztatowa
TECHNIK MECHANIK SAMOCHDÓW OSOBOWYCH GRUPY VAG

Jeden z wiodących w regionie serwisów samochodów osobowych poszukuje pracowitych i zmotywowanych mechaników, najlepiej z doświadczeniem przy pracy przy różnych markach.

REKRUTACJA- 01.12.2018 WARSZAWA

Obowiązki:
Serwis, naprawy mechaniczne
Min. podstawowe naprawy elektryczne
Diagnostyka komputerowa

Informacje o okolicy:
Piękna przyroda - góry, fiordy
Wiele atrakcji na spędzenie wolnego czasu
Bardzo doby i łatwy dostęp do lotniska

WYMAGANE KWALIFIKACJE:
Dyplom mechanika lub długoletnie doświadczenie zawodowe
Dużym atutem są szkolenia, kursy związane z wykonywanym zawodem z różnych marek
Mile widziane doświadczenie w pracy w autoryzowanych serwisach
Prawo jazdy: C i D (preferowane) - B (wymagane)
Znajomość języków: średniozaawansowany angielski - lub - komunikatywny norweski, szwedzki lub duński
Motywacja do pracy, samodzielności w pracy
Otwarty na pracę zmianową
Wysoka wydajność i jakoś w pracy

ZAPEWNIAMY:
Norweskie wynagrodzenie i świadczenia
Nadgodziny w pracy, możliwa zamiana na dni wolne
Dodatkowa wynagrodzenie za pracę zmianową
Kurs języka norweskiego - bezpłatny
Pomoc w pokryciu depozytu za mieszkanie
Pokrycie kosztów mieszkania - do pierwszej wypłaty
Pozwolenie na pracę, zezwolenie na pobyt, rejestracja podatkowa i ubezpieczenie
Poufność - nie skontaktujemy się z Twoim obecnym pracodawcą

Work Supply Poland
Certyfikat 8814
ZGŁOSZENIA:
dawid@worksupply.eu lub telefonicznie 511 477 511

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
51X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80 – 386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 461