mechanik pojazdow samochodowych

Viken, Hovag  |   19-03-2024 23:05   |  Numer ogłoszenia: 104002
  • Stanowisko:kierownik warsztatu
  • Branża:Praca warsztatowa

Autoservice Viken AS poszukuje do pracy mechanika samochodowego, kierownika warsztatu.

Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksową naprawą pojazdów samochodowych wszystkich marek do 7,5 t. Istniejemy od 10 lat.

  • Miejsce pracy:
    Lørenskog
  • Opis stanowiska:
    Zadania pracownika:
    - diagnostyka samochodu
    - naprawa uszkodzeń mechanicznych
    - zarzadzanie dostepnymi zasobami ludzkmi do napraw aut
    - wstępne szacowanie kosztow naprawy
    - umiejętność poslugiwania sie komputerem
    - umiejętność posługiwania sie innymi mechanikami do naprawy aut
  • Wymagania:
    Wymagania:
    - dyplom ukończenia szkoły w kierunku mechanik samochodowy lub świadectwo zdanego egazminu czeladniczego
    - potwierdzenia pracy na stanowisku mechanika samochodowego min 4 lata w ostatnich latach.
    - chec przejscia szkolen niezbednych do uzyskania w Norwegii tytulu kierownika warsztatu.
    - prawo jazdy kategori B
    - uczciwosc
    - sumienność
    - dokładność
    - brak nałogów
  • Oferujemy:
    Oferujemy:
    - umowe na czas nieokreślony
    - pracę od zaraz bez posredników
    - bardzo dobre warunki pracy
    - wysoka premia uznaniowa
    - pełne ubezpieczenie w pracy
    - wymagamy znajomości norweskiego ( w zakresie komunikacyjnym)
    - pomoc w uzyskaniu pozwolenia na pracę
    - pomoc w rozliczeniu rocznym z norweskim urzędem skarbowym
    - pomoc w znalezieniu zakwaterowania
    - pokrywamy pierwszy przejazd do Norwegi
    -szkolenia
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:najlepiej prosimu o kontakt na emial trustedcar@gmail.com lub telefonicznie, tel 004745237142