POSZUKUJEMY MURARZA DO WYMIANY FUG (SPOIN)

Rogaland, Haugesund  |   06-06-2019 10:35   |  Numer ogłoszenia: 83967
  • Stanowisko:MURARZ DO WYMIANY FUG (SPOIN)
Norweska firma LevelGroup z wieloletnim stażem na rynku pracy, oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego kodeksu pracy, dla wykwalifikowanych oraz doświadczonych specjalistów w zawodzie:
MURARZ DO WYMIANY FUG (SPOIN) NA OBIEKCIE SAKRALNYM

Zainteresowanych prosimy o przesłanie kompletnego CV ze zdjęciem i w języku angielskim, zawierającego okresy zatrudnienia (pracodawca,miejscowość,miesiąc, rok i stanowisko) oraz zakres wykonywanych prac.

KONTAKT

  • +48605498849 +48667770424
  • Miejsce pracy:
    HAUGESUND
  • Opis stanowiska:
    WYMIANY FUG (SPOIN) NA DUŻYM OBIEKCIE SAKRALNYM
  • Wymagania:
    – Znajomość języka norweskiego/angielskiego
    – Minimum 3 lata udokumentowanego stażu w zawodzie murarza
    – Umiejętność pracy samodzielnej
    – Sumienność, dokładność , pracowitość.
    – Motywacja do pracy
    – Brak nałogów (alkohol) – (WARUNEK KONIECZNY!)
  • Oferujemy:
    – Stawkę 210 NOK/ h
    – Kontrakt 3 miesięczny nierotacyjny (po tym okresie rotacje 4 x 2)
    – Opłaty za zakwaterowanie, przeloty pokrywa Level Group
    – Feriepenger – 12% (wakacyjne)
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:WAŻNE !!!
    Prosimy o załączenie do CV klauzuli:

    I hereby agree to the processing of personal data included in my application for the needs necessary to carry out the recruitment process carried out by LEVEL GROUP in accordance with art. 6 par. 1 lit. a Regulation (EU) 2016/679 of the European Parliament and of the Council of 27 April 2016 on the protection of individuals with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data and repealing Directive 95/46/EC (General Data Protection Regulation).
    I also consent to processing of my personal data for the purposes of any future recruitment processes