Elektryk Technik utrzymania ruchu

Nordland (Norwegia), Herøyholmen  |   15-06-2023 10:10   |  Numer ogłoszenia: 84112
  • Stanowisko:Elektryk Technik utrzymania ruchu
  • Branża:Przemysł

Jesteśmy Bra Kasser AS , Produkujemy opakowania styropianowe dla przemysłu rybnego.

Poszukujemy pracownika na stanowisko :

Do pracy w fabryce w Herøy , kod pocztowy 8850.

Aplikację proszę wysyłać na adres email :

brakasser.as@gmail.com

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Miejsce pracy:
    Herøy , Nordland
  • Opis stanowiska:
    -Utrzymanie ruchu maszyn ( Wtryskiwarki EPS , kompresory , linie transportowe , silniki elektryczne , pneumatyka )
    -Obsługa urządzeń i konserwacja
    -Przeglądy okresowe i naprawy
    -Prowadzenie, nadzór i kontrola procesów produkcyjnych
    -Kontrola jakości produkt
  • Wymagania:
    -Wykształcenie Elektryczne
    -Zmysł techniczny (znajomość rysunku technicznego ,hydraulika siłowa, pneumatyka ,obsługa maszyn produkcyjnych)
    -Umiejętność czytania schematów instalacji elektrycznych
    -Znajomość budowy wtryskarek oraz automatyki będzie dodatkowym atutem.
    -Znajomość obsługi komputera (Excel , Word , SCADA systems)
  • Oferujemy:
    -Atrakcyjne wynagrodzenie
    -Stałą pracę bez pośredników u Norweskiego pracodawcy
    -Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    -Podatki i składki emerytalne opłacane w Norwegii
    -Interesująca pracę i możliwość rozwoju