Mechanicy samochodowi - Drammen - 220 NOK/h

Buskerud  |   13-08-2018 13:38   |  Numer ogłoszenia: 84312
  • Stanowisko:Mechanicy samochodowi
  • Branża:Praca warsztatowa
Firma Labora Services as pilnie poszukuje pacowników na stanowisko:

Mechanicy samochodowi

Opis stanowiska:
-wykonywanie napraw biezacych
-diagnostyka
-wymiana czesci eksploatacyjnych

Wymagania:
-wyksztalcenie w zawodzie mechanik samochodowy
-doswiadczenie w zawodzie minimum 3 lata
-znajomosc jezyka angielskiego , norweskiego lub szwedzkiego
-prawo jazdy: kategoria B

Oferujemy:
Prace w duzym,nowoczesnym warsztacie od zaraz
Konkurencyjne warunki pracy – 220,-nok/h
Pomagamy rowniez z zakwaterowaniem

Praca od zaraz

CV prosimy przesyłać droga mail na adres : maria@labora-resources.no

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+ X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80 – 386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 265