MECHANICY POSZUKIWANI

Nordland (Norwegia)  |   21-06-2018 11:40   |  Numer ogłoszenia: 83936
  • Stanowisko:Mechanik
  • Branża:Praca warsztatowa
Jobzone Hålogaland z biurami w Narviku, Harstad, Svolvær oraz Sortland poszukuje osob do pracy na stanowisku MECHANIK.
Jobzone jest norweska agencja pracy. Po rozpoczęciu działalności w 2002 r. Jobzone szybko się rozwinęła, a obecnie składa się z 35 biur w całej Norwegii - w tym rowniez Jobzone Hålogaland ze swoimi czteroma biurami.
  • Miejsce pracy:
    Narvik/Harstad/Sortland/Svolvær
  • Opis stanowiska:
    Opis zadań:
    - wykonywanie napraw głównych i bieżących samochodów
    - diagnostyka
    - wymiana części eksploatacyjnych
  • Wymagania:
    Wymagania:
    - Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe jako mechanik
    - Wykształcenie zawodowe
    - Znajomość języka angielskiego lub norweskiego

    Wymagane dokumenty:
    - CV w jezyku angielskim lub norweskim
    - Potwierdzenie zatrudnienia - pisemne lub ustne (referencje)
    - Dokumenty potwierdzajace kwalifikacje zawodowe
  • Oferujemy:
    Oferujemy:
    - prace w duzej i stabilnej norweskiej firmie
    - umowe o prace oraz stabilne warunki zatrudnienia
    - opieke i pomoc konsultanta / pomoc w zakwaterowaniu oraz organizacji formalności w urzędach Norweskich
    - wynagrodzenie zgodne z obowiazujacymi norweskimi przepisami
    - pełne ubezpieczenie zdrowotne, dodatkowe ubezpieczenie wypadkowe
    - prace na długich projektach
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku norweskim lub angielskim:
    sylwia.glowczyk@jobzone.no , tel + 47 913 81 560
    Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia.
    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80 – 386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 480