PILNIE szukamy: -SPAWACZY-CIESLI KONSTRUKCYJNYCH I SZALUNKOWYCH

Cała Norwegia  |   29-05-2020 10:54   |  Numer ogłoszenia: 94798
  • Stanowisko:Cieśla szalunkowy / Cieśla konstrukcyjny / Brukarz / Malarz / Murarz /
  • Branża:Budownictwo

Mamy prace w Oslo, Drammen, Kongsberg dla doswiadczonych:

• Cieśla konstrukcyjny

• Spawacz

• Malarz

• Cieśla szalunkowy

• Zbrojarz

• Murarz

• Brukarz

• Pracownik robot ziemnych

• Operator koparki

    Glownie: Oslo, Drammen, Kongsberg (elastycznie teren cala Norwegia )
  • Opis stanowiska:
    1. Znajomosc jezyka norweskiego lub angielskiego i doswiadczenie zawodowe to priorytet do stalego zatrudnienia.
    2. DLA OSOB PRZEBYWAJACYCH OBECNIE W NORWEGII- MOZLIWOSC PODJECIA PRACY OD ZARAZ
  • Wymagania:
    • Powiedz co nam oferujesz
    • Prześlij nam swoje CV z opisem jaka praca Cię interesuje

    *** Przekonaj sie, ze warto z nami pracowac ***
  • Oferujemy:
    Nieustannie szukamy nowych partnerów do współpracy aby budować
    uslugi dostosowane do zyczen i potrzeb klientow, w którym każda aktywna osoba może działać na rzecz dobra wspólnego.

    Dlatego My, Oslo Bemanning AS pracujemy na długich projektach i dajemy
    mozliwosc specjalizowania sie w zawodzie + kursy i szkolenia.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV - e-mail: maciej@oslo-bemanning.no

    Tel. +47 476 61 964

Zobacz więcej zdjęć