MALARZ (MALER, PAINTER) - OSLO I AKERSHUS

Oslo, okręg miasta  |   15-08-2017 22:17   |  Numer ogłoszenia: 77479
  • Stanowisko:Malarz
MALARZ (MALER, PAINTER) - ATRAKCYJNA OFERTA PRACY W OSLO I AKERSHUS
  • Miejsce pracy:
    Oslo i Akershus
  • Opis stanowiska:
    - malowanie elewacji domków/bloków (drewno),
    - wymiana desek,
    - dbałość o szczegóły, przygotowanie miejsca pracy i powierzchni do malowania.
  • Wymagania:
    - min. 3 letnie doświadczenie na ww. stanowisku,
    - komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    - prawo jazdy kat. B i własny transport (mile widziane),
    - dużym plusem jest posiadanie certyfikatu na samojezdne podnośniki budowlane (lift).
  • Oferujemy:
    - atrakcyjne wynagrodzenie,
    - możliwość stałego zatrudnienia (po okresie próbnym) przy innych projektach.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji w języku polskim lub angielskim (CV z aktualnym zdjęciem oraz referencje).

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 936 z poźń zm.)

    *Oferta skierowana do osób mieszkających w Norwegii. Nie zapewniamy zakwaterowania.
    **Oferta bezpośrednio od pracodawcy.