Malarz Budowlany

Cała Norwegia  |   5 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 84245
  • Stanowisko:Malarz szpachlarz
  • Branża:Budownictwo
poszukiwani malarze z doswiadczeniem
Kontakt: agnieszka@co-op.com.pl
  • Miejsce pracy:
    Trondheim, Tromso, Bergen, Molde
  • Opis stanowiska:
    malowanie
    szpachlowanie
    praca w srodku i na zewnatrz
  • Wymagania:
    doswiadczenie
    dobre referencje
    gotowosc do szybkiego wyjazdu
    znajomsc angielskiego lub norweskiego
  • Oferujemy:
    stawki od 195 w gore
    zakwaterowanie
    prace w nadgodzinach
    pomoc konsultanta
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:prosze o dolaczenie klauzuli zgodnej z rodo

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
57X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80 – 386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 4399