Malarz Budowlany cert.11490

Cała Norwegia  |   19-04-2019 08:02   |  Numer ogłoszenia: 84245
  • Stanowisko:Malarz szpachlarz
Obecnie poszukujemy wykwalifikowanych malarzy budowlanych do prac wykończeniowych zarówno w środku jak i na zewnątrz.
Kontakt: agnieszka@co-op.com.pl ( 571325410)
              justyna@co-op.com.pl (518997296)
  • Miejsce pracy:
    Tromso, Trondheim, Oslo, Molde,
  • Opis stanowiska:
    malowanie
    szpachlowanie
    praca w środku i na zewnątrz
    łaczenie regipsów na papier lub flizelinę
    malowanie ręczne, oraz natryskowe
  • Wymagania:
    doświadczenie w pracach malarskich, oraz szpachlowaniu
    dobre referencje od poprzednich pracodawców
    gotowość do szybkiego wyjazdu
    znajomść angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym
  • Oferujemy:
    stawki od 200kr w górę
    zakwaterowanie od 4000 kr za mc do 5000 kr
    możliwość pracy w nadgodzinach
    pomoc konsultanta
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:prosze o dolaczenie klauzuli zgodnej z rodo