Malarz / szpachlarz

Vestland  |   26-04-2018 13:18   |  Numer ogłoszenia: 82808
  • Stanowisko:Malarz / szpachlarz
ETERNI NORGE, a.s. - jedna z największych firm rekrutujących pracowników w Norwegii, poszukuje doświadczonych malarzy do pracy.

Miejsce pracy: Bergen, Norwegia

Zakres obowiązków:
- Przygotowywanie powierzchni pod malowanie (szpachlowanie, tynkowanie, gładzenie, gruntowanie, powlekanie),
- Praca wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Wymagania:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lat,
- Doświadczenie w pracy w Norwegii będzie dodatkowym atutem,
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Norweski socjalny system
- Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta proszę wysyłać CV w języku angielskim wraz ze zdjęciem pod adres: petra@eterni.no lub +48 600 505 594
  • Miejsce pracy:
    Bergen