Malarz

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   10-08-2017 14:12   |  Numer ogłoszenia: 74195
Malarz
  • Stanowisko:Malarz
Poszukujemy dwoch malarzy dla naszego klienta w Oslo i okolicach.

Nasz klient ma zapotrzebowanie na malarzy w okresie letnim.  Praca na roznych projektach.
Szerokie doswiadczenie i profesjonalnosc sa duzym atutem.
Cechy osobiste sa wazne dla dlugotrwalej wspolpracy.

Masz doswiadczenie jestes dobry w swiom fachu ?
Chcesz pracowac dla stabilnego globalnego pracodawcy?
W razie pytan prosze o kontakt telefoniczny.

  • Miejsce pracy:
    oslo i akershs
  • Opis stanowiska:
    - Kompleksowe projekty od A- do Z
    - Malowanie , szpachlowanie

    - System pracy 6/2
    10 godzin dziennie 07:00 - 18.00
    w soboty 08-12
    Stawka 210
  • Wymagania:
    - Wyksztalcenie jako malarz lub wieloletnie doswiadczenie
    - Jezyk polski
    - Prawo jazdy Kat B (nie wymagane)
    - samodzielosc
    - Umiejetnosc i doswiadczenie ze szpachla w sprayu
    - TapTech puszki do szpachlowania
    - Malowaniwe pisoletem
  • Oferujemy:
    - Stala prace
    - Dobre zarobki
    - Praca na duzych ciekawych prokektach
    - Mila atomsfere w pracy
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Randstad Norway AS
    Jest jedną z największych skandynawskich agencji pracy, zatrudniających ponad 10 000 pracownikow.
    Dzięki zaangażowaniu i szybkiej reakcji, pomagamy ludziom i firmom znaleźć odpowiednich pracowników, dając mozliwość rozwoju.
    Oferujemy usługi w zakresie zatrudnienia i rekrutacji.
Ile pieniędzy potrzebujesz w Norwegii?
Kwota pożyczki:
NOK
Okres kredytowania (lata):
Sprawdź najlepszą ofertę pożyczki norweskich banków
Oblicz ratę
Priseks: Eff. rente 15,8%, 65.000 kr. over 5 år, etablering 950,-, Totalt: 92.354 kr.
  • Odsłon: 2050