Malarz/Malowanie natryskowe

Cała Polska  |   31-01-2019 14:57   |  Numer ogłoszenia: 87478
Malarz/Malowanie natryskowe
 • Stanowisko:Malarz
 • Branża:Budownictwo
WE CAN DO HR jest prężnie rozwijającą się firmą w branży HR (rekrutacje stałe oraz leasing pracowniczy). Rekrutujemy i wynajmujemy pracowników dla najlepszych firm na świecie. Naszych pracowników można znaleźć we Włoszech, Niemczech, Anglii czy Skandynawii.Dla polskich klientów poszukujemy najlepszych specjalistów w każdej dziedzinie. Dostarczamy też do fabryk pracowników z Ukrainy. Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze podmiotów gospodarczych prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11686.

Adres mailowy do kontaktu: praca@wecandoit.pl
 • Miejsce pracy:
  Kristiansand
 • Opis stanowiska:
  - dla naszego kontrahenta w Norwegii poszukujemy doświadczonych malarzy.
 • Wymagania:
  - doświadczenie zawodowe minimum 3 lata,
  - doświadczenie w malowaniu natryskowym,
  - uczciwość i rzetelność,
  - znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
 • Oferujemy:
  - zatrudnienie w oparciu o kontrakt,
  - bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  - zakwaterowanie,
  - transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy,
  - narzędzia i odzież roboczą,
  - opiekę koordynatora.
 • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Oferujemy pracę tymczasową bez dodatkowych kosztów.

  Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
  Administratorem danych jest We Can Do HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni 81-350, Plac Kaszubski 8. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i usunięcia. Dane będą przechowywane przez okres 10 lat, po tym okresie zostaną zniszczone. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca
  1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.
  Przesłanie aplikacji na powyższe ogłoszenie jest równoznaczne z zapoznaniem się z klauzulą i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych.

Zobacz więcej zdjęć


Podobne ogłoszenia z kategorii


Bliżej nas