Kiosk z goframi i kanapkami

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   20-03-2019 13:28   |  Numer ogłoszenia: 75897
  • Stanowisko:Praca w kiosku
  • Branża:Gastronomia
Witam prowadze kiosk w szkole konnej jazdy (Ekt ride skole) i szukam personelu do pomocy, jest to praca glownie  weekendowa soboty i niedziele 20-40 godzin tygodniowo, bardzo prosta gastronomia, gofry i kanapki.Niezbedna  znajomosc języka Norweskiego conajmniej w stopniu komunikatywnym , miłe widziane wcześniejsze doświadczenie z gastronomii lecz nie konieczne ,najważniejsze sa checi do serwowania dobrego jedzenia i dyspozycyjność w weekendy. Lokalizacja nie rozpieszcza wieloma możliwościami dojazdu, wiec wazne aby sprawdzic swoje polaczenie w weekend , adres to Ekebergveien 99 Oslo Kontakt: Spissuntlukas@gmail.com
  • Miejsce pracy:
    Oslo
  • Opis stanowiska:
    Szukamy dwoch osob do pomocy tylko w weekendy oraz jednej osoby w pełnym wymiarze godzin -4 dni pracy - 3 dni wolnego
  • Oferujemy:
    Miłe środowisko pracy