Kierownik ds. sprzedaży i administracji

Cała Norwegia  |   01-08-2018 08:16   |  Numer ogłoszenia: 84471
  • Stanowisko:Kierownik ds. sprzedaży i administracji
  • Branża:Przemysł
Wood-Mizer Industries Sp. z o.o.  jest  firmą będącą wiodącym producentem traków taśmowych, brzeszczotóworaz innych urządzeń do obróbki drewna.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: biuro Wood-Mizer Nordic w Holter

Opis stanowiska:
- reprezentowanie Spółki i budowanie jej pozytywnego wizerunku, współpraca z Agentami, pozyskiwanie indywidualnych klientów oraz aktywne poszukiwanie nowych szans biznesowych,
- prowadzenie bieżącej dokumentacji sprzedaży,
- kompleksowa obsługa klienta (telefoniczna, mailowa, bezpośrednia),
- współpraca z działem Marketingu w Polsce w zakresie planowania strategii sprzedażowych i marketingowych,
- organizowanie wystaw, pokazów oraz szkoleń dla klientów,
- szkolenie nowych pracowników oraz prowadzenie dokumentacji personalnej,
- optymalne zarządzanie przepływem gotówki oraz płatnościami, kontrola oraz windykacja należności,
- opracowywanie oraz realizacja przyjętych planów sprzedażowych,
- sporządzanie raportów zgodnie ze standardami Grupy Wood-Mizer,
- bieżąca współpraca z dostawcami firmy oraz Zarządem Spółki.

Wymagania:

- doświadczenie w sprzedaży,
- wykształcenie średnie techniczne,
- zaawansowana znajomość języka norweskiego w mowie i piśmie,
- prawo jazdy kat. B,
- komunikatywność, łatwość nawiązywania i budowania relacji z klientami,
- zaangażowanie i orientacja na realizację założonych celów,
- umiejętność pracy w zespole,
- mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- atrakcyjne warunki zatrudnienia,
- wsparcie zespołu przy wdrożeniu w obowiązki,
- przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku,
- perspektywę rozwoju zawodowego.

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać za pomocą naszej strony internetowej, klikając w przycisk „ aplikuj”

W przypadku pytań, prosimy o kontakt:
e-mail: rekrutacja@woodmizer.pl tel.
506 761 282

Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów niezbędnych dla realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie oświadczam, że zostałem zapoznany z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych  zgodnie z Art. 13 i Art. 14 wyżej wymienionego rozporządzenia.”
Poniżej znajdzie Pani/Pan wszelkie niezbędne informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z udziałem  w procesie rekrutacji w Wood-Mizer Industries Sp. z o.o.
Kto jest Administratorem danych? Administratorem Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych na potrzeby rekrutacji jest firma Wood-Mizer Industries Sp. z o.o. z siedzibą w Kole (62-600), ul. Nagórna 114 (zwana dalej jako WMI); wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000031050 Podstawa prawna dot. przetwarzania danych w procesie rekrutacji.Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy. W przypadku podania szerszego zakresu danych niż określone zostały w przepisach prawa dane będą przetwarzane na podstawie zgody. Czy Pani/Pana dane będą przekazywane poza Unię Europejską ? Spółka nie będzie przekazywała Pani/Pana danych do państw spoza Unii Europejskiej. Z kim można się skontaktować w kwestiach związanych z przetwarzaniem danych osobowych? We wszelkich kwestiach związanych z przetwarzaniem danych osobowych przez WMI można skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem e-mail: abi@comp-net.pl, Tel.: +48 63 240 65 32 Przez jaki czas są przetwarzane Pani/Pana dane ? Pani / Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacyjne tj. maksymalnie przez 6 miesięcy. W przypadku zgody na przetwarzanie danych osobowych dla realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy. Czy podanie danych jest Pani/Pana obowiązkiem ?Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Brak zgody na udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych nie będzie podstawą niekorzystnego traktowania i nie spowoduje wobec Pana/Pani jakichkolwiek negatywnych konsekwencji, zwłaszcza nie będzie stanowił przyczyny uzasadniającej odmowę zatrudnienia. Jakie ma Pani/Pan prawa?  Jako administrator danych osobowych, zapewniamy Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych, do ich sprostowania, żądania ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania zgodnie z przepisami prawa. Ma Pan/Pani prawo do przenoszenia danych, obejmujące uprawnienie do otrzymania danych i przesłania ich innemu administratorowi lub do żądania, w razie możliwości technicznych, przesłania tych danych bezpośrednio innemu administratorowi zgodnie z przepisami prawa.
Ma Pan/Pani prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano zgodnie z przepisami prawa na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcia zgody na przetwarzanie danych, żądania ich usunięcia, sprostowania lub ograniczenia ich przetwarzania dokonuje się poprzez kontakt mailowy pod adresem: rekrutacja@woodmizer.pl Informujemy także, że przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochronny danych osobowych.