KIEROWCA CIĘŻARÓWKI C+E TRONDHEIM

Trøndelag, Trondheim  |   15-03-2018 12:24   |  Numer ogłoszenia: 81908
  • Stanowisko:KIEROWCA CIĘŻARÓWKI C+E
  • Branża:Transport i Logistyka
ETERNI NORGE, a.s. TRONDHEIM -  poszukuje doświadczonych kierowców na stanowisko:

KIEROWCA CIĘŻARÓWKI C+E

Miejsce pracy: Trondheim

Obowiązki:
  • Transport towaru

  Wymagania:
  • Prawo jazdy kat. C+E, karta kierowcy,
  • Doświadczenie jako kierowca w transporcie towaru, podparte referencjami,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w Norwegii,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub / i norweskiego.

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Zatrudnienie na dłuższy okres, na norweskich warunkach,
  • Norweski socjalny system,
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
  • Konsultanta na miejscu.

 Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta proszę wysyłać CV w języku angielskim wraz ze zdjęciem pod adres petra@eterni.no, +48 600 505 594