Kierowca C+E

Agder, Kristiansand Sør  |   26-04-2021 21:29   |  Numer ogłoszenia: 97874
  • Stanowisko:Kierowca C+E
  • Branża:Transport i Logistyka

Firma Lillestrøm Logistikk AS poszukuje kierowcy z doswiadczeniem

16 : 00
Kristiansand - Porsgrunn - Oslo / Oslo Kristiansand
ca 02 : 00
Kristiansand - Stavanger ( pomoc w rozladunku ) /Stavanger - Kristiansand

Zainteresowanych prosze o kontakt email lub telefonicznie.

  • Miejsce pracy:
    Kristiansand
  • Opis stanowiska:
    Lillestrøm Logistikk AS poszukje kierowcy kat C+E na trasie

    16 : 00
    ca 02 : 00

    Praca od 10.05.2021

    zainteresownych prosze o kontak email lub telefoniczny

    +4748127106
    post@lillestromlogistikk.no
  • Wymagania:
    - prawojazdy kat C+E
    - kurs na przwóz rzeczy (YSK)
    - min jezyk angielski komunikatywny mile widziany norweski
    - Kurs na wózki T1 ( opcjonalnie )
    - Doswiadczenie w wykonywaniu podobnych zadań

    - potrafi jezdzic ekonomicznie ( roczny dodatek do wyplaty )